Beer Jump Game

https://www.beerjumpgame.com

Factsheet

Developer

Yet Unknown Games
Based in Praha, Česká republika

Release date:

Október 21, 2018

Platforms

Google Play Store

Regular price

FREE

Description

Beer Jump je hra o pive, skákání a smrti. Nenechajte sa zmiasť krásnou kreslenou , farebnou a očarujúcou grafikou. Pivo ti nedá nič zadarmo (až na zopár cien útechy vo forme zlaťákov v prípade, že zomieraš až príliš často). Oceňujú sa pevné ruky a hlavne nervy vo svete, kde na každom rohu čaká niečo čo ťa chce zabiť. Píly, plamene a čierne diery sú na bežnom poriadku. Načasovanie je kľúčové, použi prostredie pre svoj prospech, odrážaj sa od stien alebo platforiem v správnom čase a poletíš ako strela (k svojej nevyhnutnej smrti).

History

Beer jump začal ako v vtip, ešte v dobe keď boli 2D mobilné skákačky “cool”. Písal sa rok 2015 a pôvodne štvor členný čerstvo sformovaný študentský tým sa rozhodol, že je skvelý nápad bez akýchkoľvek skúseností začať herný projekt. Projekt, ktorý mal trvať od začiatku do konca 2 mesiace sa trošičku natiahol a po 3 rokoch iterovanie, ponocovania a alkoholicko - pracovných víkendov sa nám predsa podarilo vytvoriť originálnu hru. Aspoň v to teda dúfame.

Features

  • Skákanie - Prinášame ti našu revolučnú technológiu, vďaka ktorej je pivný pohár nerozbitný! Ty sa tak môžeš pri skákaní úplne vyblázniť. Jediný limitujuci faktor je rýchlosť, akou dokážeš telefón otáčať bez toho, aby ti vypadol z tvojich nešikovných rúk. Hra ti totiž umožňuje využívať svoju rýchlosť, na nabratie ešte vyššej rýchlosti! To ale pravdepodobne oľutuješ, keď si to nasmeruješ rovno do roztočenej píly.
  • Svet - Momentálne v hre nájdeš 48 unikátnych levelov, rozdelených do 3 svetov, každý so svojimi vlastnými nástrahami. Tieto leveli sme s radosťou vytvorili práve pre teba, tešilo nás pomyslenie na to ako veľmi budeš trpieť. Samozrejme, dali sme si záležať, aby si bol v každom z nich mučení iným spôsobom. Na konci ťa čaká boss, ktorý otestuje tvoju zručnosť (čítaj: zomrieš, a vôbec to nebude málo).
  • Postavički - 20 pív naplnených až po okraj, také ani v krčme nedostaneš
  • Nástrahy - píli, plameňomenti a čierne dieri ťa čakajú a určite neminú

Images

Videos

Logo & Icon

Beer Jump Credits

Kristína Voľanská

Business & Graphic Design

Ľuboš Herčka

Game Design & Programming

Contact